11 Mart 2014 Salı

Apple Türkiye Mağazası 04.04.2014 tarihinde açılabilir

0 yorum
Şimdilerde bu tarih konuşuluyor. Geçtiğimiz yıl yani 2013 yılı sonunda açılması planlanmıştı. Sonrasında 2014′ün ilk ayına sarktığı açıklanmıştı. Ardından geçtiğimiz aylarda Tim CookTürkiye’ye gelmiş ve Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile de bir takım görüşmeler yapılmıştı. Fatih projesi de ufaktan gündeme gelmişti. O zamanki konu da Apple Türkiye mağazasının açılışıyla ilgiliydi. Zorlu Center’da devam eden çalışmaların uzaması neticesinde tekrardan ileri bir tarihe ertelendi. Ancak tarih henüz verilmedi. Sadece Nisan ayında açılabilir denilmişti.
Tarih anlamında da birşeylerin konuşulduğu bu günlerde 4 Nisan tarihi öne çıkıyor. Bu henüz resmi bir tarih değil. Ama Apple’ın şirket politikalarıyla uyumlu bir tarih olabilir. Bu yüzden biraz da olsa ihtimal güçleniyor.
apple-trkiye.jpg
Apple Türkiye Mağazasının açılışı için, Apple CEO’su Tim Cook’un yanı sıra Türkiye’den başta Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün ve bazı önemli isimlerin de katılacağı belirtiliyor. Umarız daha fazla bu tarih sarkmaz. Ne de olsa Kübik Cam tasarımlı olacağı biraz daha merak uyandırıyor.

0 yorum:

Yorum Gönder

Alexa

Great! The file uploaded properly. Now click the 'Verify my file' button to complete the process.

Sponsorlarımız

Film İzle Dizi İzle toplist
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang - Yazarkafe
- Toplist toplist Skype indir Kaçak toplist site ekle toplist toplist toplist toplist - müzik dinle Toplist25 site ekle google, site ekle, link ekle, arama motoruna kayit Toplist, Site Ekle